Zdravíme všechny naše kuchařky a kuchaře,

máme zase prosinec a Vánoce se blíží, proto jsme pro vás připravili opět naši soutěž.

Nebudeme nikoho losovat, vítěze nebude určovat náhoda, o vítězích totiž rozhodnete Vy sami!

 


 

Pro vítěze jsme si připravili tyto ceny:

  1. místo – 1000 kč
  2. místo – 500 kč
  3. místo – 200 kč

A jak se tedy do soutěže zapojit? Stačí jednoduše vložit jakýkoliv recept v daném období, se kterým zaujmete ostatní návštěvníky. Podmínkou je že recept musí být váš, není možné jen něco překopírovat z jiné www stránky. Stejně tak fotografie receptu musí být vaše.

Výherce vybere redakce, která ale v podstatě jen překontroluje správnost a splnění podmínek.

Jako primární kritérium pro určení vítěze bude počet sdílení jeho receptu na sociálních sítích. Ne linky, ne komentáře, ale počet sdílení. Je možné použít jakoukoli sociální síť.

Účastnit se můžete s jakýmkoli příspěvkem nebo příspěvky odkazujícím na váš recept na webu TvojeKuchařka.cz. Podmínkou je pouze aby recept byl vložen v měsíci prosinci 2020.

Postup:

  1. Vložte nový recept nebo recepty na web TvojeKuchařka.cz. Soutěžící musí být registrování uživatelé.
  2. Sdílejte recept na sociálních sítích a požádejte vaše známé o další sdílení. Příspěvek na sociální síti musí mít aktivní link na váš recept na webu TvojeKuchařka.cz.
  3. Umístěte váš příspěvek i na zeď našich profilů: https://www.facebook.com/TvojeKucharka/ nebo https://www.instagram.com/tvojekucharka.cz/. Pokud použijete jinou sociální síť pošlete nám o tom informaci emailem. Neohlášené příspěvky nebudou zahrnuty do soutěže.
  4. Po 31.12. sečteme počty sdílení. Pokud nejčastěji sdílené příspěvky splní všechny podmínky, redakce je označí jako vítězné.

Soutěže se mohou zúčastnit pouze osoby s trvalým pobytem na území České republiky a nebo na Slovensku. Jejich registrované přezdívky, či jména budou zveřejněna v průběhu následujícího měsíce na webu TvojeKuchařka.cz

Redakce si vyhrazuje právo vyloučit ze soutěže jakýkoli příspěvek který nesplní zadání nebo bude podezření že počty sdílní dosáhl podvodně nebo neeticky.

Přejeme mnoho štěstí!

 Přidat recept