Výběr dle ...

Plněná tykev

Tykev muškátová je skvělá v kombinaci se smetanovou rýží. Díky své nasládlé chuti slané náplni poskytuje skvělý kontrast. Jedná se o velice rychlý a jednoduchý recept, který zvládne každý.

author Recept od: David

Lilek plněný rýžovou náplní

Lilek plněný rýží je velice oblíbeným a netypickým způsobem zpracování rýže. Celý recept vám zabere asi 45 minut a bude chutnat celé vaší rodině.

author Recept od: David

Smažené vepřové maso s rýží

Tento super rychlý a chutný recept si zamiluje opravdu každý milovník vepřového masa. Stihnete ho do půl hodiny a pochutnáte si jako nikdy.

author Recept od: David

Rýže se zeleninou

Jednoduché vegetariánské rizoto, které zasytí opravdu každého. Stihnete jej za pár minut a navíc si opravdu pochutnáte.

author Recept od: David

Indické kuřecí kari

Indické kuřecí kari je velice oblíbené zejména v Asii. Zabere trochu víc času, ale výsledná chuť za to 100% stojí!

author Recept od: David

Korejské rýžové koule s řasou

Tento pokrm silně připomíná klasické sushi. Připravuje se však úplně jinak. Toto jídlo si oblíbili nejen Asiaté, ale i celý zbytek světa. Navíc vám jeho příprava zabere asi 40 minut.

author Recept od: David

Mango sticky rice

Mango sticky rice je tradiční thajský dezert, který si postupně oblíbil celý svět. Skládá se pouze z pár ingrediencí a díky své lepivé struktuře je velice neobvyklý.

author Recept od: David

Rýžový puding s malinami

Rýžový puding vznikl původně v Asii. Postupně se však celosvětově rozšířil a stal se velice oblíbeným pokrmem i v Evropě a Americe. Milují jej zejména malé děti. Naštěstí je jeho příprava opravdu snadná a zvládne ji každý!

author Recept od: David

Rýže s kari a cuketou

Rýže s kari a cuketou je zaručený způsob, jak připravit rychlý, dobrý a levný oběd. Jediné, co budete potřebovat, je trocha rýže, koření kari a cuketu.

author Recept od: David

Rýže se smaženou cibulkou a chilli

Tento druh úpravy rýže si zamilují hlavně milovníci pálivých a pikantních jídel. Jedná se o velice jednoduchý, rychlý a opravdu chutný způsob úpravy rýže.

author Recept od: David

Rýže s kuřecím masem, houbami a brokolicí

Rýže s kuřecím masem, houbami a brokolicí patří mezi velmi zdravá, chutná a populární jídla. Pokud jste milovníky hub, pak si vás tento recept zaručeně získá.

author Recept od: David

Kuře a rýže s kokosovo-zázvorovou omáčkou

Tato neobvykle vypadající kombinace zázvoru a kokosu nemusí na první pohled znít příliš přesvědčivě, ale jakékoli pochybnosti jistě zmizí po ochutnání tohoto překvapivě rychlého a lahodného pokrmu. Tip: Pokud byste chtěli mít k rýži více lahodné kokosové zázvorové omáčky, přidejte 100 mililitrů kokosového krému, 1 čajovou lžičku kari a 1 čajovou lžičku strouhaného zázvoru. Tímto […]

author Recept od: David

Copyright © TvojeKucharka.cz   2017 - 2024
Publikování nebo další šíření obsahu tohoto serveru je bez písemného souhlasu zakázáno.

Web využívá obrázky zdarma z Pixabay.com.
Zavřít reklamu